Ürün Filtrele
Temizle
Fiyata Göre:
Üreticiler:

Teakwando ve Karate

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Avessa Profesyonel Ayak Kaval Koruyucu Sarı L-XL
Profesyonel Kaval Koruyucu Kıck boks Muay Thai için Uygundur. NOT: ÜRÜNLER L ve XL OLARAK 2 BEDENDİR. L-XL Beden: 170 cm. 195 cm. Boy aralığındaki sporcular için uygun..
Avessa Profesyonel Ayak Kaval Koruyucu Sarı S-M
Profesyonel Kaval Koruyucu  Kıck boks Muay Thai için Uygundur. NOT: ÜRÜNLER S ve M OLARAK 2 BEDENDİR. S-M Beden: 140 cm. 175 cm. Boy aralığındaki sporcular için u..
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı L
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 100 Beden: L Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesinde..
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı M
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 100 Beden: M Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesinde..
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı S
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 100 Beden: S Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesinde..
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı XS
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 100 Beden: XS Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesind..
Avessa Taekwondo Eldiveni L
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 200 Beden: L Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesinde..
Avessa Taekwondo Eldiveni M
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 200 Beden: M Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesinde..
Avessa Taekwondo Eldiveni S
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 200 Beden: S Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesinde..
Avessa Taekwondo Eldiveni XS
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 200 Beden: XS Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesind..
Avessa Amatör Lapa Çift Kırmızı
AVESSA LAPA (ÇİFT) KIRMIZI- SİYAH Orta sertlikte 2 katmanlı özel Polyeva materyal. Ebatlar: 22 x 18 x 4 cm Kullanım Tipi: Amatör - Ürün çift olarak satılır Renk..
Avessa Amatör Lapa Çift Sarı
AVESSA LAPA (ÇİFT) Orta sertlikte 2 katmanlı özel Polyeva materyal. Ebatlar: 22 x 18 x 4 cm Kullanım Tipi: Amatör - Ürün çift olarak satılır Renk : Sarı, Siya..
Avessa Eğri Darbe Yastığı EX1197
AVESSA KLASİK EĞRİ DARBE YASTIĞI EX1197 Özellikleri; Ebatlar: 40 cm x 20 cm Pad kalınlığı: 7,5 cm Ağırlık: 870 gram Orta ve ileri seviye sporcular için üretilmiştir. ..
Avessa Eğri Darbe Yastığı EX1203
AVESSA KLASİK EĞRİ DARBE YASTIĞI EX1203 DıŞ materyal: Çok dayanıklı özel sentetik deri Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 5 katmanlı özel Polyeva materyal. Renk : Sarı, Siyah - Kır..
Avessa Eğri Darbe Yastığı Kırmızı
Dış materyal: Çok dayanıklı microfiber sentetik deri Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 5 katmanlı özel Polyeva materyal. KIRMIZI Ebatlar: 40 x 20 x 7 cm Kullanım Tipi: Profesyonel..
Avessa Karate Eldiveni Kırmızı L
Avessa Karete Eldiveni KAR.EL-200 BEDEN L Kırmızı Karate için özel olarak üretilmiş, hem antrenmanda hem müsabakalarda kullanabileceğiniz eldivendir. Esnek, kullanışlı..
Avessa Karate Eldiveni Kırmızı M
Avessa Karete Eldiveni KAR.EL-200 BEDEN M Kırmızı Karate için özel olarak üretilmiş, hem antrenmanda hem müsabakalarda kullanabileceğiniz eldivendir. Esnek, kullanışlı..
Avessa Karate Eldiveni Mavi L
Avessa Karete Eldiveni KAR.EL-200 BEDEN L Mavi Karate için özel olarak üretilmiş, hem antrenmanda hem müsabakalarda kullanabileceğiniz eldivendir. Esnek, kullanışlı ve..
Avessa Kick Boks Çorabı Kırmızı Muay Thai L
Kick Boks, Mai Tai Likralı Bilek ve Kaval Koruyucu Kav-100 L Beden Kırmızı 166- 180 cm. Boy İçin : L Beden Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakdoğ..
Avessa Kick Boks Çorabı Kırmızı Muay Thai M
Kick Boks, Mai Tai Likralı Bilek ve Kaval Koruyucu Kav-100 M Beden Kırmızı 151 - 165 cm. Boy İçin : M Beden Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakdo..
Avessa Kick Boks Çorabı Kırmızı Muay Thai S
Kick Boks, Mai Tai Likralı Bilek ve Kaval Koruyucu Kav-100 S Beden Kırmızı 130- 150 cm. Boy İçin : S Beden Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakdoğ..
Avessa Kick Boks Çorabı Kırmızı Muay Thai XL
Kick Boks, Mai Tai Likralı Bilek ve Kaval Koruyucu Kav-100 XL Beden Kırmızı 181- 195 cm. Boy İçin : XL Beden Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakd..
Avessa Kick Boks Çorabı Mavi Muay Thai L
Kick Boks, Mai Tai Likralı Bilek ve Kaval Koruyucu Kav-100 L Beden Mavi 166- 180 cm. Boy İçin : L Beden Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakdoğu s..
Avessa Kick Boks Çorabı Mavi Muay Thai M
Kick Boks, Mai Tai Likralı Bilek ve Kaval Koruyucu Kav-100 M Beden Mavi 151 - 165 cm. Boy İçin : M Beden Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakdoğu ..
Avessa Kick Boks Çorabı Mavi Muay Thai S
Kick Boks, Mai Tai Likralı Bilek ve Kaval Koruyucu Kav-100 S Beden Mavi 130- 150 cm. Boy İçin : S Beden Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakdoğu s..
Avessa Kick Boks Çorabı Mavi Muay Thai XL
Kick Boks, Mai Tai Likralı Bilek ve Kaval Koruyucu Kav-100 XL Beden Mavi 181- 195 cm. Boy İçin : XL Beden Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakdoğu..
Avessa Kick Boks Çorabı Siyah Muay Thai L
Kick Boks, Mai Tai Likralı Bilek ve Kaval Koruyucu Kav-100 L Beden Siyah 166- 180 cm. Boy İçin : L Beden Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakdoğu ..
Avessa Kick Boks Çorabı Siyah Muay Thai M
Kick Boks, Mai Tai Likralı Bilek ve Kaval Koruyucu Kav-100 M Beden Siyah 151- 165 cm. Boy İçin : M Beden Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakdoğu ..
Avessa Kick Boks Çorabı Siyah Muay Thai S
Kick Boks, Mai Tai Likralı Bilek ve Kaval Koruyucu Kav-100 S Beden Siyah 130- 150 cm. Boy İçin : S Beden Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakdoğu ..
Avessa Kick Boks Çorabı Siyah Muay Thai XL
Kick Boks, Mai Tai Likralı Bilek ve Kaval Koruyucu Kav-100 XL Beden Siyah 181- 195 cm. Boy İçin : XL Beden Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakdoğ..
Avessa Mma Pro Lapa Çift El Kırmızı
MMA Profesyonel Lapa Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 3 katmanlı özel Polyeva materyal. Ebatlar: 35 x 20 x 5 cm Kullanım Tipi: Profesyonel - Ürün çift olarak satılır ..
Avessa Mma Pro Lapa Çift El Sarı
MMA Profesyonel Lapa Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 3 katmanlı özel Polyeva materyal. Ebatlar: 35 x 20 x 5 cm Kullanım Tipi: Profesyonel - Ürün çift olarak satılır ..
Avessa Muay Thai ve Kıck Boks Çorabı Kırmızı XL
AYK-100 XL BEDEN Kırmızı Kick-boks, muay thai ve diğer benzeri sporlarında kullanılan Ayak bileğini destekleyici bir üründür. Esnek olduğu için bir alt ve üst bed..
Avessa Muay Thai ve Kıck Boks Çorabı Mavi XL
AYK-100 XL BEDEN MAVİ Kick-boks, muay thai ve diğer benzeri sporlarında kullanılan Ayak bileğini destekleyici bir üründür. Esnek olduğu için bir alt ve üst bedene..
Avessa Profesyonel Ayak Kaval Koruyucu Kırmızı L-XL
Profesyonel Kaval Koruyucu Kıck boks Muay Thai için Uygundur. NOT: ÜRÜNLER L ve XL OLARAK 2 BEDENDİR. L-XL Beden: 170 cm. 195 cm. Boy aralığındaki sporcular için uygun..
Avessa Profesyonel Ayak Kaval Koruyucu Kırmızı S-M
Profesyonel Kaval Koruyucu  Kıck boks Muay Thai için Uygundur. NOT: ÜRÜNLER S ve M OLARAK 2 BEDENDİR. S-M Beden: 140 cm. 175 cm. Boy aralığındaki sporcular için u..
Avessa Profesyonel Lapa Çift El Kırmızı
Avessa Profesyonel Lapa Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 3 katmanlı özel Polyeva materyal. Ebatlar: 22 x 18 x 4 cm Kullanım Tipi: Profesyonel - Ürün çift olarak satılır..
Avessa Profesyonel Lapa Çift El Sarı
Avessa Profesyonel Lapa Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 3 katmanlı özel Polyeva materyal. Ebatlar: 22 x 18 x 4 cm Kullanım Tipi: Profesyonel - Ürün çift olarak satılır..
Avessa Taekwondo Ayak Üstü Koruyucu XS TAK 100
Avessa Taekwondo Ayak Üstü Koruyucu TAK 100  Avessa taekwondo ayaküstü koruyucu, yüksek performans ve daha fazla koruma için yapılmıştır. Müsabakala..
Avessa Taekwondo Raket Ellik Kırmızı
Avessa Taekwondo Raket Ellik Kırmızı   Avessa raket ellik yüksek kalitede Orijinal deri görünümlü suni deriden üretilmiştir. Raket..
Avessa Taekwondo Raket Ellik Mavi
Avessa Taekwondo Raket Ellik Mavi   Avessa raket ellik yüksek kalitede Orijinal deri görünümlü suni deriden üretilmiştir. Raket El..
Avessa Taekwondo Raket Ellik Siyah
Avessa Taekwondo Raket Ellik Siyah   Avessa raket ellik yüksek kalitede Orijinal deri görünümlü suni deriden üretilmiştir. Raket E..
AVESSA TEKWANDO RAKET ELLİK TR-5
AVESSA TEKWANDO RAKET ELLİK Uzunluk: 38cm Hedef bölgesi çapı: 20cm RENK: KIRMIZI, SİYAH raket ellik yüksek kalitede Orijinal deri görünümlü suni deriden..