Ürün Filtrele
Temizle
Fiyata Göre:
Üreticiler:

Teakwando ve Karate

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Avessa Ayak Kaval Koruyucu Profesyonel Kıck boks Muay Thai
Ürünün Kaval ve Ayak Üstü Korumalığı son derece sağlam yapılmıştır. Ayağın üstü kısmı ile kaval kısmına yapılan kalın koruyucu sayesinde sporcu antrenman esnasında ..
169.00 TL
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı L Beden
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 100 Beden: L Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesinde..
89.00 TL
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı M Beden
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 100 Beden: M Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesinde..
89.00 TL
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı S Beden
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 100 Beden: S Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesinde..
89.00 TL
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı XS Beden
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 100 Beden: XS Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesind..
89.00 TL
Avessa Taekwondo Eldiveni L Beden
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 200 Beden: L Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesinde..
84.00 TL
Avessa Taekwondo Eldiveni M Beden
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 200 Beden: M Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesinde..
84.00 TL
Avessa Taekwondo Eldiveni S Beden
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 200 Beden: S Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesinde..
84.00 TL
Avessa Taekwondo Eldiveni XS Beden
Avessa Taekwondo Eldiveni Bilek Sargılı TE 200 Beden: XS Avessa taekwondo Eldiveni müsabaka ve antrenmanlarda kullanılabilecek profesyonel bir üründür. Bilek bandajı sayesind..
84.00 TL
AVESSA AMATÖR LAPA (ÇİFT) KIRMIZI- SİYAH
AVESSA AMATÖR LAPA (ÇİFT) KIRMIZI- SİYAH ÜCRETSİZ KARGO Orta sertlikte 2 katmanlı özel Polyeva materyal. Ebatlar: 22 x 18 x 4 cm Kullanım Tipi: Amatör - Ür&uu..
79.00 TL
AVESSA AMATÖR LAPA (ÇİFT) SARI- SİYAH
AVESSA AMATÖR LAPA (ÇİFT) ÜCRETSİZ KARGO  Orta sertlikte 2 katmanlı özel Polyeva materyal. Ebatlar: 22 x 18 x 4 cm Kullanım Tipi: Amatör - Ürün &cce..
79.00 TL
Avessa Boks Kick Çorabı Ayak Bilekliği Muay Tai Kırmızı M Beden
AVESSA BOKS KİCKBOKS MUAY THAİ ÇORABI AYAK BİLEKLİĞİ Kırmızı AYK-100 M BEDEN    Kick-boks, muay thai ve diğer benzeri sporlarında kullanılan Ayak bileğini destekleyici bir &u..
19.90 TL
Avessa Boks Kick Çorabı Ayak Bilekliği Muay Tai Kırmızı S Beden
AVESSA BOKS KİCKBOKS MUAYTHAİ ÇORABI AYAK BİLEKLİĞİ Kırmızı AYK-100 S BEDEN    Kick-boks, muay thai ve diğer benzeri sporlarında kullanılan Ayak bileğini destekleyici bir &uu..
19.90 TL
Avessa Boks Kick Çorabı Ayak Bilekliği Muay Tai Kırmızı XL Beden
AVESSA BOKS KİCKBOKS MUAYTHAİ ÇORABI AYAK BİLEKLİĞİ Kırmızı AYK-100 XL BEDEN    Kick-boks, muay thai ve diğer benzeri sporlarında kullanılan Ayak bileğini destekleyici bir &u..
19.90 TL
Avessa Boks Kick Çorabı Ayak Bilekliği Muay Tai Mavi M Beden
AVESSA BOKS KİCKBOKS MUAYTHAİ ÇORABI AYAK BİLEKLİĞİ Mavi AYK-100 M BEDEN    Kick-boks, muay thai ve diğer benzeri sporlarında kullanılan Ayak bileğini destekleyici bir ü..
19.90 TL
Avessa Boks Kick Çorabı Ayak Bilekliği Muay Tai Mavi S Beden
AVESSA BOKS KİCKBOKS MUAYTHAİ ÇORABI AYAK BİLEKLİĞİ Mavi AYK-100 S BEDEN    Kick-boks, muay thai ve diğer benzeri sporlarında kullanılan Ayak bileğini destekleyici bir ü..
19.90 TL
Avessa Boks Kick Çorabı Ayak Bilekliği Muay Tai Mavi XL Beden
AVESSA BOKS KİCKBOKS MUAYTHAİ ÇORABI AYAK BİLEKLİĞİ Mavi AYK-100 XL BEDEN    Kick-boks, muay thai ve diğer benzeri sporlarında kullanılan Ayak bileğini destekleyici bir ü..
19.90 TL
Avessa Eğri Darbe Yastığı Kırmızı
AVESSA PROFESYONEL EĞRİ DARBE YASTIĞI KIRMIZI DY-PRA ÜCRETSİZ KARGO Dış materyal: Çok dayanıklı microfiber sentetik deri Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 5 katmanlı özel Polyeva..
144.00 TL
Avessa Eğri Darbe Yastığı Kırmızı
AVESSA MAXİ EĞRİ DARBE YASTIĞI KIRMIZI EX1241 ÜCRETSİZ KARGO Dış materyal: Çok dayanıklı özel sentetik deri Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 5 katmanlı özel Polyeva materyal Eb..
235.00 TL
Avessa Eğri Darbe Yastığı Sarı
AVESSA MAXİ EĞRİ DARBE YASTIĞI SARI EX1241 ÜCRETSİZ KARGO Dış materyal: Çok dayanıklı özel sentetik deri Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 5 katmanlı özel Polyeva materyal Eba..
235.00 TL
Avessa Karate Eldiveni Kırmızı KAR.EL200
Avessa Karete Eldiveni KAR.EL-200   Karate için özel olarak üretilmiş, hem antrenmanda hem müsabakalarda kullanabileceğiniz eldivendir. Esnek, kullanışlı ve kalitel..
79.90 TL
Avessa Karate Eldiveni Mavi KAR.EL-200
Avessa Karete Eldiveni KAR.EL-200   Karate için özel olarak üretilmiş, hem antrenmanda hem müsabakalarda kullanabileceğiniz eldivendir. Esnek, kullanışlı ve kalitel..
79.90 TL
Avessa Kick Boks Çorabı Kırmızı Muay Thai L Beden Kav100
Avessa Kick Boks ve Muay Thai Likra Kaval ve Ayak Üstü Koruyucu Kırmızı Renk L Beden Ücretsiz Kargo  Kav-100 Avessa Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kıs..
59.00 TL
Avessa Kick Boks Çorabı Kırmızı Muay Thai M Beden Kav100
Avessa Kick Boks ve Muay Thai Likra Kaval ve Ayak Üstü Koruyucu M Beden Kav-100 Avessa Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzakdoğu sporlarında Ama..
59.00 TL
Avessa Kick Boks Çorabı Kırmızı Muay Thai S Beden Kav100
Avessa Kick Boks ve Muay Thai Likra Kaval ve Ayak Üstü Koruyucu S Beden ÜCRETSİZ KARGO Kav-100 Avessa Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası tüm uzak..
59.00 TL
Avessa Kick Boks Çorabı Kırmızı Muay Thai XL Beden Kav100
Avessa Kick Boks ve Muay Thai Likra Kaval ve Ayak Üstü Koruyucu Kırmızı XL Beden Ücretsiz Kargo Kav-100 Avessa Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası t&uu..
59.00 TL
Avessa Kick Boks Çorabı Mavi Muay Thai L Beden Kav100
Avessa Kick Boks ve Muay Thai Likra Kaval ve Ayak Üstü Koruyucu L Beden ÜCRETSİZ KARGO Kav-100   Avessa Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası t&u..
59.00 TL
Avessa Kick Boks Çorabı Mavi Muay Thai M Beden Kav100
  Avessa Kick Boks ve Muay Thai Likra Kaval ve Ayak Üstü Koruyucu M Beden ücretsiz kargo Kav-100   Avessa Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kı..
59.00 TL
Avessa Kick Boks Çorabı Mavi Muay Thai S Beden Kav100
  Avessa Kick Boks ve Muay Thai Likra Kaval ve Ayak Üstü Koruyucu S Beden ücretsiz  Kav-100   Avessa Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kı..
59.00 TL
Avessa Kick Boks Çorabı Mavi Muay Thai XL Beden Kav100
Avessa Kick Boks ve Muay Thai Likra Kaval ve Ayak Üstü Koruyucu XL Beden ÜCRETSİZ KARGO Kav-100   Avessa Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,Muay Thai Kısacası t&..
59.00 TL
Avessa Kick Boks Çorabı Siyah Muay Thai L Beden Kav100
Avessa Kikc Boks ve Muay Thai Likra Kaval ve Ayak Üstü L Beden ücretsiz kargo Siyah Koruyucu Set  Kav-100   Avessa Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,M..
59.00 TL
Avessa Kick Boks Çorabı Siyah Muay Thai M Beden Kav100
Avessa Kikc Boks ve Muay Thai Likra Kaval ve Ayak Üstü M Beden ücretsiz kargo Siyah Koruyucu Set  Kav-100   Avessa Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,M..
59.00 TL
Avessa Kick Boks Çorabı Siyah Muay Thai S Beden Kav100
Avessa Kikc Boks ve Muay Thai Likra Kaval ve Ayak Üstü S Beden ücretsiz kargo Siyah Koruyucu Set  Kav-100   Avessa Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,M..
59.00 TL
Avessa Kick Boks Çorabı Siyah Muay Thai XL Beden Kav100
Avessa Kikc Boks ve Muay Thai Likra Kaval ve Ayak Üstü XL Beden ücretsiz kargo Siyah Koruyucu Set  Kav-100   Avessa Ayak Seti Kickboks, Taekwondo, karate,..
59.00 TL
AVESSA KLASİK EĞRİ DARBE YASTIĞI EX1197
AVESSA KLASİK EĞRİ DARBE YASTIĞI EX1197 ÜCRETSİZ KARGO Özellikleri; Ebatlar: 40 cm x 20 cm Pad kalınlığı: 7,5 cm Ağırlık: 870 gram Orta ve ileri seviye sporcular için &..
105.00 TL
AVESSA KLASİK EĞRİ DARBE YASTIĞI EX1203
AVESSA KLASİK EĞRİ DARBE YASTIĞI EX1203 ÜCRETSİZ KARGO DıŞ materyal: Çok dayanıklı özel sentetik deri Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 5 katmanlı özel Polyeva materyal. ..
105.00 TL
Avessa Mma Profesyonel Lapa Çift El Kırmızı
AVESSA MMA PROFESYONEL LAPA (ÇİFT) KIRMIZI-SİYAH  ÜCRETSİZ KARGO Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 3 katmanlı özel Polyeva materyal. Ebatlar: 35 x 20 x 5 cm Kullanım Tip..
169.00 TL
Avessa Mma Profesyonel Lapa Çift El Sarı
AVESSA MMA PROFESYONEL LAPA (ÇİFT) SARI-SİYAH ÜCRETSİZ KARGO Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 3 katmanlı özel Polyeva materyal. Ebatlar: 35 x 20 x 5 cm Kullanım Tipi: Profe..
169.00 TL
Avessa Muay Thai ve Kıck Boks Ayak Bilekliği L BEDEN Kırmızı
AVESSA BOKS KİCKBOKS MUAYTHAİ ÇORABI AYAK BİLEKLİĞİ Kırmızı AYK-100 L BEDEN    Kick-boks, muay thai ve diğer benzeri sporlarında kullanılan Ayak bileğini destekleyici bir &uu..
19.90 TL
Avessa Muay Thai ve Kıck Boks Ayak Bilekliği L BEDEN Mavi
AVESSA BOKS KİCKBOKS MUAYTHAİ ÇORABI AYAK BİLEKLİĞİ Mavi AYK-100 L BEDEN    Kick-boks, muay thai ve diğer benzeri sporlarında kullanılan Ayak bileğini destekleyici bir ü..
19.90 TL
Avessa Muay Thai ve Kıck Boks Ayak Bilekliği L BEDEN Siyah
AVESSA BOKS KİCKBOKS MUAYTHAİ ÇORABI AYAK BİLEKLİĞİ Siyah AYK-100 L BEDEN    Kick-boks, muay thai ve diğer benzeri sporlarında kullanılan Ayak bileğini destekleyici bir ü..
19.90 TL
Avessa Profesyonel Ayak Kaval Koruyucu Kıck boks Muay Thai
Avessa Profesyonel Kıck boks Muay Thai Ayak Kaval Koruyucu Kırmızı Kargo Bedava Ürünün Kaval ve Ayak Üstü Korumalığı son derece sağlam yapılmıştır. Ayağın üst&..
169.00 TL
Avessa Profesyonel Lapa Çift El Kırmızı
AVESSA PROF. LAPA (ÇİFT) KIRMIZI-SİYAH ÜCRETSİZ KARGO Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 3 katmanlı özel Polyeva materyal. Ebatlar: 22 x 18 x 4 cm Kullanım Tipi: Profesyonel ..
149.00 TL
Avessa Profesyonel Lapa Çift El Sarı
AVESSA PROFESYONEL LAPA (ÇİFT) SARI-SİYAH ÜCRETSİZ KARGO Dolgu malzemesi: Orta sertlikte 3 katmanlı özel Polyeva materyal. Ebatlar: 22 x 18 x 4 cm Kullanım Tipi: Profesyone..
149.00 TL
Avessa Taekwondo Ayak Üstü Koruyucu TAK 100
Avessa Taekwondo Ayak Üstü Koruyucu TAK 100  Avessa taekwondo ayaküstü koruyucu, yüksek performans ve daha fazla koruma için yapılmıştır. Müsabakala..
89.00 TL
AVESSA TEKWANDO RAKET ELLİK TR-5
AVESSA TEKWANDO RAKET ELLİK ÜCRETSİZ KARGO   Uzunluk: 38cm Hedef bölgesi çapı: 20cm RENK: KIRMIZI, SİYAH   Avessa raket ellik yüksek kalitede O..
69.90 TL