Ürün Filtrele
Temizle
Fiyata Göre:
Üreticiler:

Pilates Topu

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Avessa Fıstık Şeklinde Pilates Topu Mavi PNT-10
Fıstık Şeklinde Pilates Topu Mavi PNT-10 Yer fıstığı şeklinde geliştirilmiş olan yeni plates topu denge kaybını minimuma indirerek yapılan egzersizden maksimum fayda alınmasına yardımcı olur. Y..
Avessa Fıstık Şeklinde Pilates Topu MB34003
Avessa Fıstık Şeklinde Pilates Topu Mavi  Pompalı MB 34003 Yer fıstığı şeklinde geliştirilmiş olan yeni plates topu denge kaybını minimuma indirerek yapılan egzersizden maksimum fayda alınm..
Avessa 20 Cm Pilates Topu Mavi Plt 20
Avessa 20 Cm Pilates Topu Plt 20 Mavi Tüm vücudun etkili bir şekilde aynı anda çalışmasını sağlar. - Vücut duruşunuzun düzgün bir hale gelmesini sağlar. - ..
Avessa 20 Cm Pilates Topu Pembe Plt 20
Avessa 20 Cm Pilates Topu Plt 20 Pembe Tüm vücudun etkili bir şekilde aynı anda çalışmasını sağlar. - Vücut duruşunuzun düzgün bir hale gelmesini sağlar. -&nbs..
Avessa 25 Cm Pilates Topu Mavi Plt 25
Avessa 25 Cm Pilates Topu Plt 25 Tüm vücudun etkili bir şekilde aynı anda çalışmasını sağlar. Vücut duruşunuzun düzgün bir hale gelmesini sağlar. Kaslarınızı u..
Avessa 25 Cm Pilates Topu Pembe Plt 25
Avessa 25 Cm Pilates Topu Plt 25 Tüm vücudun etkili bir şekilde aynı anda çalışmasını sağlar. Vücut duruşunuzun düzgün bir hale gelmesini sağlar. Kaslarınızı u..
Avessa 30 Cm Pilates Topu Mavi Plt 30
Avessa 30 Cm Pilates Topu Mavi Plt 30 Tüm vücudun etkili bir şekilde aynı anda çalışmasını sağlar. - Vücut duruşunuzun düzgün bir hale gelmesini sağlar. - ..
Avessa 30 Cm Pilates Topu Pembe  Plt 30
Avessa 30 Cm Pilates Topu Pembe Plt 30 Tüm vücudun etkili bir şekilde aynı anda çalışmasını sağlar. - Vücut duruşunuzun düzgün bir hale gelmesini sağlar. -&nbs..
Avessa 55 cm Pilates Topu Mavi Pompalı
Avessa Pilates Topu 55 cm Mavi Pompa Hediyeli Ücresiz kargo   Tüm vücudun etkili bir şekilde aynı anda çalışmasını sağlar. Vücut duruşunuzun düzgün..
Avessa 65 cm Pilates Topu Mavi Pompalı
Avessa Pilates Topu 65 cm Mavi Pompalı Tüm vücudun etkili bir şekilde aynı anda çalışmasını sağlar. Vücut duruşunuzun düzgün bir hale gelmesini sağlar. Kaslar..
Avessa 65 cm Pilates Topu Pembe Pompalı
Avessa Pilates Topu 65 cm Pembe Pompalı Tüm vücudun etkili bir şekilde aynı anda çalışmasını sağlar. Vücut duruşunuzun düzgün bir hale gelmesini sağlar. Kasla..
Avessa 75 cm Pilates Topu Mavi
Avessa Pilates Topu 75 cm Mavi Pompalı Tüm vücudun etkili bir şekilde aynı anda çalışmasını sağlar. Vücut duruşunuzun düzgün bir hale gelmesini sağlar. Kaslar..
Avessa 75 cm Pilates Topu Pembe
Avessa Pilates Topu 75 cm Pembe Pompalı Tüm vücudun etkili bir şekilde aynı anda çalışmasını sağlar. Vücut duruşunuzun düzgün bir hale gelmesini sağlar. Kasla..
Avessa Pilates Topu 55 cm Pembe Pompa Hediyeli
55 cm Pilates Topu Pilates Pompası Renk Pembe Dayanıklı PVC malzemeden üretilmiştir. ..